Cart
Loading...
Loading... 37877-G22
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 82.7" (2100 mm) H x 27.6" (700 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $368.72
| Height | 81.6" (2073 mm) |
| Depth | 26.3" (668 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 30.4" (77 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |
