Cart
Loading...
Loading... 37878-C06
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 94.5" (2400 mm) H x 15.8" (400 mm) D; Black
MSRP $368.19
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Depth | 14.5" (368 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18.6" (47 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |
