Cart
Loading...
Loading... 37878-C54
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 94.5" (2400 mm) H x 47.2" (1200 mm) D; Black
MSRP $556.82
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Depth | 46" (1168 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 50.1" (127 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 90 LB (40.82 kg) |
