Cart
Loading...
Loading... 37878-G02
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 70.9" (1800 mm) H x 15.8" (400 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $304.21
| Height | 69.7" (1771 mm) |
| Depth | 14.5" (368 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18.6" (47 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |
