Cart
Loading...
Loading... 37878-G14
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 70.9" (1800 mm) H x 23.6" (600 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $338.01
| Height | 69.7" (1771 mm) |
| Depth | 22.4" (569 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.4" (67 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 37 LB (16.78 kg) |
