Cart
Loading...
Loading... 37878-G36
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 94.5" (2400 mm) H x 35.4" (900 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $470.48
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Depth | 34.2" (869 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38.3" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 70 LB (31.75 kg) |
