Cart
Loading...
Loading... 37875-C14
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Intake Fan / Filter Ready; 70.9" (1800 mm) H x 23.6" (600 mm) D; Black
MSRP $338.01
| Height | 69.7" (1771 mm) |
| Depth | 22.4" (569 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.4" (67 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 38 LB (17.24 kg) |
