Cart
Loading...
Loading... 37875-C19
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Intake Fan / Filter Ready; 47.2" (1200 mm) H x 27.6" (700 mm) D; Black
MSRP $285.24
| Height | 46.1" (1171 mm) |
| Depth | 26.3" (668 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 30.4" (77 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 31 LB (14.06 kg) |
