Cart
Loading...
Loading... 37875-C28
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Intake Fan / Filter Ready; 82.7" (2100 mm) H x 31.5" (800 mm) D; Black
MSRP $408.31
| Height | 81.6" (2073 mm) |
| Depth | 30.3" (770 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.3" (87 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 55 LB (24.95 kg) |
