Cart
Loading...
Loading... 37875-G01
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Intake Fan / Filter Ready; 47.2" (1200 mm) H x 15.8" (400 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $244.46
| Height | 46.1" (1171 mm) |
| Depth | 14.5" (368 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18.6" (47 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |
