Cart
Loading...
Loading... 37875-G29
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Intake Fan / Filter Ready; 86.6" (2200 mm) H x 31.5" (800 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $431.44
| Height | 85.5" (2172 mm) |
| Depth | 30.3" (770 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.3" (87 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 58 LB (26.31 kg) |
