Cart
Loading...
Loading... 37875-G33
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Intake Fan / Filter Ready; 78.7" (2000 mm) H x 35.4" (900 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $398.69
| Height | 77.6" (1972 mm) |
| Depth | 34.2" (869 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38.3" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 61 LB (27.67 kg) |
