Cart
Loading...
Loading... 37876-C33
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Intake Fan / Filter Ready; 78.7" (2000 mm) H x 35.4" (900 mm) D; Black
MSRP $398.69
| Height | 77.6" (1972 mm) |
| Depth | 34.2" (869 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38.3" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 59 LB (26.76 kg) |
