Cart
Loading...
Loading... 37876-C46
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Intake Fan / Filter Ready; 82.7" (2100 mm) H x 43.3" (1100 mm) D; Black
MSRP $427.93
| Height | 81.6" (2073 mm) |
| Depth | 42.1" (1069 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46.1" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 74 LB (33.57 kg) |
