Cart
Loading...
Loading... 37876-G37
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Intake Fan / Filter Ready; 47.2" (1200 mm) H x 39.4" (1000 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $319.72
| Height | 46.1" (1171 mm) |
| Depth | 38.2" (970 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 42.2" (107 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |
