Cart
Loading...
Loading... 37876-G47
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 11.5" (291 mm) Intake Fan / Filter Ready; 86.6" (2200 mm) H x 43.3" (1100 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $452.10
| Height | 85.5" (2172 mm) |
| Depth | 42.1" (1069 mm) |
| Type | For 11.5" (291 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46.1" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 77 LB (34.93 kg) |
