Cart
Loading...
Loading... 37750-C04
Single Metal Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 82.7" (2100 mm) H x 15.8" (400 mm) D; Black
MSRP $316.05
| Height | 81.6" (2073 mm) |
| Depth | 14.5" (368 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18.6" (47 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 33 LB (14.97 kg) |
