Cart
Loading...
Loading... 37750-C18
Single Metal Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 94.5" (2400 mm) H x 23.6" (600 mm) D; Black
MSRP $409.08
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Depth | 22.4" (569 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.4" (67 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |
