Cart
Loading...
Loading... 37750-C39
Single Metal Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 78.7" (2000 mm) H x 39.4" (1000 mm) D; Black
MSRP $377.30
| Height | 77.6" (1972 mm) |
| Depth | 38.2" (970 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 42.2" (107 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 68 LB (30.84 kg) |
