Cart
Loading...
Loading... 37750-C45
Single Metal Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 78.7" (2000 mm) H x 43.3" (1100 mm) D; Black
MSRP $403.72
| Height | 77.6" (1972 mm) |
| Depth | 42.1" (1069 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46.1" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 73 LB (33.11 kg) |
