Cart
Loading...
Loading... 37750-C49
Single Metal Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 47.2" (1200 mm) H x 47.2" (1200 mm) D; Black
MSRP $342.12
| Height | 46.1" (1171 mm) |
| Depth | 46" (1168 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 50.1" (127 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |
