Cart
Loading...
Loading... 37750-G06
Single Metal Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 94.5" (2400 mm) H x 15.8" (400 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $368.19
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Depth | 14.5" (368 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18.6" (47 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 37 LB (16.78 kg) |
