Cart
Loading...
Loading... 37884-C08
Exhaust Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 11.5" (291 mm) Top Mount Exhaust Fan / Filter Ready, 23.6" (600 mm) W x 43.3" (1100 mm) D, Black
MSRP $242.19
| Width | 23.7" (602 mm) |
| Depth | 43.6" (1107 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.7" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 118" (2997 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |
