Cart
Loading...
Loading... 37884-C11
Exhaust Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 11.5" (291 mm) Top Mount Exhaust Fan / Filter Ready, 31.5" (800 mm) W x 19.7" (500 mm) D, Black
MSRP $199.94
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 19.9" (505 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |
