Cart
Loading...
Loading... 37884-C12
Exhaust Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 11.5" (291 mm) Top Mount Exhaust Fan / Filter Ready, 31.5" (800 mm) W x 23.6" (600 mm) D, Black
MSRP $210.48
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 23.9" (607 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |
