Cart
Loading...
Loading... 37884-C16
Exhaust Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 11.5" (291 mm) Top Mount Exhaust Fan / Filter Ready, 31.5" (800 mm) W x 39.4" (1000 mm) D, Black
MSRP $250.25
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 39.6" (1006 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.5" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 108" (2743 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |
