Cart
Loading...
Loading... 37884-C18
Exhaust Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 11.5" (291 mm) Top Mount Exhaust Fan / Filter Ready, 31.5" (800 mm) W x 47.2" (1200 mm) D, Black
MSRP $267.76
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 47.5" (1207 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.5" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 128" (3251 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |
