Cart
Loading...
Loading... 37884-G04
Exhaust Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 11.5" (291 mm) Top Mount Exhaust Fan / Filter Ready, 23.6" (600 mm) W x 27.6" (700 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $208.72
| Width | 23.7" (602 mm) |
| Depth | 27.8" (706 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.7" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 78" (1981 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |
