Cart
Loading...
Loading... 37884-G14
Exhaust Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 11.5" (291 mm) Top Mount Exhaust Fan / Filter Ready, 31.5" (800 mm) W x 31.5" (800 mm) W D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $233.87
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 31.8" (808 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.5" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |
