Cart
Loading...
Loading... 37929-C08
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 43.3" (1100 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $242.19
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 44" (1118 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 119" (3023 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |
