Cart
Loading...
Loading... 37929-C10
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 15.8" (400 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $189.95
| Width | 32" (813 mm) |
| Depth | 16" (406 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 89" (2261 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |
