Cart
Loading...
Loading... 37929-C13
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 27.6" (700 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $222.25
| Width | 32" (813 mm) |
| Depth | 28" (711 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 89" (2261 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |
