Cart
Loading...
Loading... 37929-C17
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 43.3" (1100 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $258.99
| Width | 32" (813 mm) |
| Depth | 44" (1118 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 119" (3023 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 31 LB (14.06 kg) |
