Cart
Loading...
Loading... 37929-G02
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 19.7" (500 mm) D; Black
MSRP $188.83
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 20" (508 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |
