Cart
Loading...
Loading... 37929-G03
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 23.6" (600 mm) D; Black
MSRP $198.82
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |
