Cart
Loading...
Loading... 37929-G05
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 31.5" (800 mm) D; Black
MSRP $218.67
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 32" (813 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 89" (2261 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |
