Cart
Loading...
Loading... 37929-G06
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 35.4" (900 mm) D; Black
MSRP $226.34
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 36" (914 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |
