Cart
Loading...
Loading... 37929-G15
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 35.4" (900 mm) D; Black
MSRP $242.06
| Width | 32" (813 mm) |
| Depth | 36" (914 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 26 LB (11.79 kg) |
