Cart
Loading...
Loading... 37929-G16
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 39.4" (1000 mm) D; Black
MSRP $250.25
| Width | 32" (813 mm) |
| Depth | 40" (1016 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 109" (2769 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |
