Cart
Loading...
Loading... 37929-G18
Gland Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 47.2" (1200 mm) D; Black
MSRP $267.76
| Width | 32" (813 mm) |
| Depth | 48" (1219 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 130" (3302 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |
