Cart
Loading...
Loading... 37760-C05
Solid Metal Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 31.5" (800 mm) D, Black
MSRP $218.67
| Width | 23.7" (602 mm) |
| Depth | 31.8" (808 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.7" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |
