Cart
Loading...
Loading... 37760-C10
Solid Metal Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 15.8" (400 mm) D, Black
MSRP $189.95
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 16" (406 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |
