Cart
Loading...
Loading... 37760-C15
Solid Metal Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 35.4" (900 mm) D, Black
MSRP $242.06
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 35.7" (907 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.5" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 98" (2489 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |
