Cart
Loading...
Loading... 37760-G02
Solid Metal Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 19.7" (500 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $188.83
| Width | 23.7" (602 mm) |
| Depth | 19.9" (505 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 68" (1727 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |
