Cart
Loading...
Loading... 37760-G06
Solid Metal Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 35.4" (900 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $226.34
| Width | 23.7" (602 mm) |
| Depth | 35.7" (907 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.7" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 98" (2489 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |
