Cart
Loading...
Loading... 37760-G13
Solid Metal Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 27.6" (700 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $222.25
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 27.8" (706 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 30.9" (78 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |
