Cart
Loading...
Loading... 37760-G16
Solid Metal Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 39.4" (1000 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $250.25
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 39.6" (1006 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.5" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 108" (2743 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 31 LB (14.06 kg) |
