Cart
Loading...
Loading... 37760-G17
Solid Metal Top Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 43.3" (1100 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $258.99
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 43.6" (1107 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 3" (77 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.5" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 118" (2997 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 33 LB (14.97 kg) |
