Cart
Loading...
Loading... 36654-001
eConnect Electronic Access Control Smart Cards; 13.56 MHz Electronic Access MIFARE Classic cards; Pack of 20
MSRP $558.33
| Width | 2.1" (54 mm) |
| Depth | 3.4" (85 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | White |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 13" (330 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
