Cart
Loading...
Loading... 14676-001
eConnect Controller 4 (MCM4), Field-Replaceable Controller Module for Vertical eConnect Power Distribution Unit (PDU)
MSRP $596.70
| Color | Black |
| Form Factor | Vertical |
| Material |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 6.8" (173 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 0.5 LB (0.23 kg) |
